preloader

Testimonials

Onur hocam gerçekten iletişimi çok kuvvetli, çocukların dilinden çok iyi anlayan bir diş hekimi. Kızım 6 ay önce bir kaza geçirdi ve ön dişlerinde problem oluştu. Ayrıca diş çürükleri nedeniyle de arka dişlere dolgu yapılması gerekiyordu. Götürdüğüm 2 diş kliniğide işlemlerin ancak sedasyon yönetimi ile yapılabileceğini söyledi. Sosyal medya üzerinden Onur hocamızı buldum ve öncelikle kızımla birlikte çocuklarla çektiği o güzel ve içten videoları izlemeye başladık. Daha kliniğine gitmeden kızımın içindeki o korku ve tedirginlik yavaş yavaş kırılmaya başlamıştı. Hadi bugün Onur abi neler yapmış bakalım diyordu. Sonra randevu aldık ve tanışma günü geldi. İzlediğimiz videolardan çok daha tatlı, sevecen ve işinin ehli bir hekim ile karşılaşmıştık. İlk seans bizim için alıştırma oldu ve kızım Onur abisinin kullandığı aletler ile tanıştı. Ön sallanan dişi minik bir müdahale ile çekildi. Kızımda en ufak bir mızmızlanma bile olmadı. Sonraki ziyaretlerimizde 4 tane dolgumuzuda lokal anesteziye bile gerek olmadan hallettik. Kızımın ağzı gökkuşağı 🌈 gibi rengarenk dolgularla kaplandı. İyi ki bu kadar mükemmel bir insan ve hekimi tanımışız diyorum ve herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. 😊😊🫶🫶

Birandalp

Çocuklara bir arkadaş gibi yaklaşarak onların seviyesine inerek yaklaşımı, ses tonu, ilgisi, alakası her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatması ve bilgisi ile çok değerli birisi. Kızımın diş doktoru fobisi olmamasını sağladı herşey için çok teşekkür ederim. Büyükler için de aynı şeyler geçerli.

Murat S YAVUZ

Sekiz yaşındaki kızımın tedavisi için kliniğe gittik. Azı dişinin çekilmesi gerekiyordu. Kızım iğneden korkar, çektiremeyiz diye düşünüyordum. Ama Onur Bey önce beni sakinleştirdi. Kızımın elinden tuttu. Ona tatlı dille ne yapacağını anlattı. Cesaret verdi. Neticede sorunsuz bir şekilde çekim gerçekleşti. Kızımın ilk diş tedavisini bu denli sakin ve öz güvenli atlatmasını sağladığı için Dr. Onur Ağmaz’a teşekkür ederim. Sayesinde sonraki tedavileri için kızım tereddüt etmeden diş hekimine gidebilecek. Tabii ki tercihimiz yine Onur Bey’ den yana olacak. Özellikle çocuğunu ilk kez diş hekimine götürecek anne ve babalara çok çok tavsiye ediyorum.

Semra ERDOĞMUŞ