preloader

İlk Muayene ve Radyoloji

Düzenli Kontrol Muayenesi

İyi bir ağız sağlığının, çocuğunuzun genel sağlığı ve konforu için çok önemli olduğu inkar edilemez. Rutin kontroller genellikle dişlerdeki çürüklerin küçükken tespitini, tartar ve plak birikimini ortadan kaldırmak için yapılan profesyonel bir temizliği içerir. Düzenli kontroller, çocuğun dişlerinin ve diş etlerinin olması gerektiği gibi gelişmesini sağlar ve diş hekiminin herhangi bir ağız sorununu daha da kötüleşmeden tedavi etmesine olanak tanır. Ayrıca küçük hastalarımızla daha büyük problemler ortaya çıkmadan diş hekimini tanımasına izin verir.

Diş Röntgeni

Yılda bir kez, çocuklar ve gençler dişlerinin ve diş etlerinin yüzeyinin altında yatan anormallikleri tespit etmek için diş röntgeni çekmelidir. Röntgen, çıplak gözle görülemeyen dişler arasındaki çürükler ve dişeti rahatsızlıkları gibi sorunları ortaya çıkarır. Bir çocuğun kalıcı dişleri çıktıkça, röntgenler ile ortodontik sorunlar tespit edilebilir ve gömülü dişler bir sorun haline gelmeden önce keşfedebilir. Bir hastada pediatrik diş hekimi herhangi bir gelişimsel sorun görürse, her yıl birden fazla röntgen isteyebilir.
01. Care from home health aides
We send a doctor to visit the patient at home to diagnose and treat the illnesses. He or she may also periodically review the home health care needs.
02. Homemaker or basic assistance
The most common form of home health care. It is a type of nursing care that depends on the individual needs. Through consultation with the doctor, a registered nurse will set up a plan of care.
03. Laboratory and X-ray imaging
Provide patients with help on relearning how to perform daily duties or improve their speech after a severe illness or injury.
04. Physical / occupational therapy
Medical social workers provide various services to the patient, including counseling and locating community resources to help the patient in his or her recovery.